​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie

Galeria 2016/2017

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.2019 r.

• Serdeczne Bóg zapłać kieruję pod adresem osób, które w tym roku wykonały ołtarz wystawienia i Grób Pana Jezusa. Słowa podziękowania składam rodzinie państwa Bułkowskich oraz pana Kościelnego.

• Dziękuję za udział w Adoracji Najświętszego Sakramentu dorosłym, młodzieży i dzieciom. Bóg zapłać strażakom z Dobrego,Trąbina i Gulbin za czuwanie przy Grobie Pana Jezusa. Po Mszy św. zapraszam wszystkich strażaków na plebanię, na podzielenie się jajkiem.

• Bóg zapłać asyście, osobom czytającym komentarze, Słowo Boże. Dziękuję ministrantom, dzieciom sypiącym kwiatkami i ich opiekunom. Wszystkim osobom, które brały udział w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę oraz w Mszy św. Rezurekcyjnej.

• Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego.

• Serdecznie dziękuję panu Arturowi Kopyckiemu za poświęcony czas i naprawę uszkodzonych ławek.

• Jutro w drugi dzień Wielkanocy Msze św. o godz. 9.00 i 11.30. Ofiary złożone na tace w tym dniu, są przeznaczone na cele edukacyjne i formacyjne w naszej diecezji.
  • Z okazji świąt jako wspólnota parafialna otrzymaliśmy wiele życzeń - od władz kościelnych, Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia, Ministerstwa Rolnictwa i Wsi, Biur Poselskich, Szkoły Podstawowej w Trąbinie, Starostwa Powiatowego w Rypinie, Gminy Brzuze, Ochotniczej Straży Pożarnej w Trąbinie, Pani Sołtys z Trąbina Rumunki . Wszystkim za serdeczne życzenia Bóg zapłać.
  • Wielkie słowa podziękowania należą się „Zajączkowi” który dostarczył prezenty dla dzieci biorących udział w Święcie Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję szczególnie jego pomocnikom: Panu Wicestaroście Rypińskiemu Piotrowi Czarneckiemu i Panu Leszkowi Krajnik oraz naszej parafii.
  • Zachęcam do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny”.
  • Przed Świętami z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:
    • śp. Irena Krysztof - w jej intencji zostanie odprawionych 7 Mszy św. w tym od KŻR z Dobrego. Pierwsza Msza św. od uczestników pogrzebu 20. maja
    • śp. Jan Skrzyński - w jego intencji zostanie odprawionych 8 Mszy św. Pierwsza Msza św. od syna Jarosława z rodziną zostanie odprawiona 21 maja
    • śp. Agata Kamińska - w jej intencji zostanie odprawionych 10 Mszy św. w tym od Ewy Kokowicz. Pierwsza Msza św. będzie odprawiona 30 maja

Wieczny odpoczynek…

„ Chrystus zmartwychwstan jest

Nam na przykład dan jest

iż mamy zmartwychpowstać

z Panem Bogiem królować

Alleluja

Szanownym gościom i kochanym parafianom składam serdeczne życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus wlewa w Wasze serca nadzieję, pokój, radość i miłość. Niech daje moc do ufnego patrzenia w przyszłość. Alleluja

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.