​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie

Galeria 2016/2017

Niedziela Zesłana Ducha Świętego 9.06.2019 r.

• Dzieci, które w dniu dzisiejszym Odnowiły Przyrzeczenia Chrzcielne zapraszam na biały tydzień na godz 18.00 z sobotą włącznie.

• Bóg zapłać rodzicom za złożone ofiar na pamiątki dla dzieci i na dar dla Parafii. Dziękuję za kwiaty i dekorację Kościoła.

• Serdecznie zapraszam dzieci w strojach komunijnych do uroczystego udziału w procesji Bożego Ciała 20 czerwca.

• Bóg zapłać pani Agnieszce Błaszkiewicz i pani Elżbiecie Bułkowskiej za przygotowanie dzieci do dzisiejszej uroczystości. Dziękuję też panu Organiście i panu Kościelnemu.

• W dniu dzisiejszym o godz.12.30 odbędzie się piknik parafialny, na który serdecznie zapraszam. Tak jak w roku ubiegłym odbędzie się w ogrodzie przy plebanii. W ramach pikniku parafialnego wystąpi Zespół „Liberta” z Rypina. Wystąpią też „Biedroneczki”. Przewidziane są konkursy z nagrodami. Odbędzie się loteria fantowa, z której dochód jest przeznaczony na stroje dla „Biedroneczek”. Fanty po 10 zł. W ramach pikniku czeka wiele atrakcji, również kulinarnych. Serdecznie dziękuję osobom zaangażowanym w nasz piknik parafialny. Bóg zapłać za włożony wysiłek i poświęcony czas.

• Rozpoczął się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z tej okazji przed błogosławieństwem będziemy odmawiać litanię do Serca Pana Jezusa.

• Próba dzieci przed I Komunią Św. w poniedziałek 10.06 i środę 12.06 oraz piątek 14.06 o 18.30

• Spowiedź dzieci Komunijnych ich rodziców i chrzestnych w piątek od godz.16.00

• Uroczystość I KOMUNII ŚW. w najbliższą niedzielę o godz.11.00

• 13 czerwca odpust parafialny ku czci św. Antoniego. Porządek Mszy św.: godz.9.00, suma o godz.11.30, godz.18.00. Zapraszam drogich parafian, asystę procesyjną, dziewczynki sypiące kwiatkami, ministrantów. Kazanie odpustowe wygłosi ks. Grzegorz Sieczka. Serdecznie zapraszam.

• W następną niedzielę 16 czerwca w gronie parafian, gości i rodziny będę dziękował Bogu za jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Zapraszam na Mszę świętą o godz.13.30.

• W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów

• Zachęcam do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny”

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.