​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie

Galeria 2016/2017

II Niedziela Adwentu 9.12.2018 r.

• Serdecznie dziękuję Ojcu Rekolekcjoniście Grzegorzowi za duchowe przygotowanie naszej wspólnoty parafialnej do Świąt Bożego Narodzenia. Jako Rodzina parafialna życzymy opieki Bożej Dzieciny i wielu prezentów pod choinkę.

• Po mszy św. o godz.9.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

• Za tydzień 16.XII po mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie opłatkowe Radę Parafialną i Gospodarczą oraz Akcję Katolicką.

• Dziękuję tym wszystkim, którzy brali udział w naszych rekolekcjach parafialnych, uczestnicząc w nabożeństwach i korzystając z sakramentu pojednania.

• Dziękuję za przykład żywej wiary osobom, które pamiętają o swoich zmarłych. Wypominki są piękną formą modlitwy za tych, którzy już odeszli, a których kochamy. ”Życie twoich wiernych o Panie, zmienia się, ale się nie kończy". Nasza pamięć modlitewna jest przejawem wiary w Świętych Obcowanie, w duchową więź nas żyjących z naszymi bliskimi po tamtej stronie życia.

• Serdecznie dziękuję za prace porządkowe Panu Pawłowi Głowackiemu i Panu Zbigniewowi Ożdżyńskiemu. Bóg zapłać.

• Ofiary składane na tacę w najbliższą niedzielę to jest 16.XII są przeznaczone na ogrzewanie naszej Świątyni.

• Zachęcam do nabycia świec wigilijnych i kart świątecznych. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin oraz ks. Misjonarzom.

• Zachęcam do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny”

• 16 grudnia w niedzielę odwiedzę chorych z naszej parafii. Od godz.:14.00.  Szczegółowy porządek podam za tydzień .

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.