​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie

XXXII Niedziela Zwykła 11.11.2018 r.

• W dniu dzisiejszym obchodzimy Narodowe  Święto Niepodległości. Polska w 1918 r. po 123 latach rozbiorów odzyskała wolność. Niech nasza pamięć i modlitwa będzie wyrazem wdzięczności za minione pokolenia Polaków walczących o wolną Polskę oraz odzyskaną Niepodległość.

• Dziękuję tym wszystkim, którzy wzięli udział w peregrynacji relikwii i obrazu Św. Stanisława Kostki. Dyrekcji i gronu pedagogicznemu ze Szkoły Podstawowej w Trąbinie. Dziękuję osobom dorosłym, rodzicom i dzieciom za dar modlitwy.

• Za tydzień w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii świętej i ich rodzicami.

• W dniu dzisiejszym rozstrzygnięcie konkursu różańcowego. Wręczenie nagród po mszy św. o godz. 9.00.

• Imiona zmarłych można zapisywać na całoroczne wypominki. Gdyby podczas czytania nowych wypominek pojawił się błąd, proszę o informację.

• W ostatnich dniach została przeprowadzona kontrola przez pracownika  Inspektoratu Sanitarnego w Rypinie. Inspektor nie miał zastrzeżeń co do funkcjonowania kaplicy pogrzebowej i cmentarza.

• Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i prace przy porządkowaniu śmieci na cmentarzu następującym osobom: panu Zbigniewowi Ożdżyńskiemu, Tomaszowi Szczepańskiemu, Mariuszowi Wilk, Maciejowi Kozłowskiemu, Grzegorzowi Kalich. Bóg zapłać

• W sobotę 17 listopada w Hali Sportowej w Gałczewie o godz 9.00 odbędzie się dekanalny turniej piłki nożnej. W związku z tym spotkanie ministrantów we wtorek na sali gimnastycznej w Trąbinie o godz.19.00. Proszę rodziców o pomoc w zorganizowaniu transportu dla ministrantów.

• Dziś poświęcimy opłatek którym będziemy się łamać w czasie Wieczerzy Wigilijnej. Pan Organista w poniedziałek od godz 8 odwiedzi Dobre a w sobotę Marianowo.

• Spotkanie dziewcząt należących do scholi parafialnej w sobotę o godz.15.30

• Zachęcam do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny”.

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.