​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie

XXIV Niedziela Zwykła 16.09.2018 r.

• We wtorek przypada uroczystość św.Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży. Nabożeństwo do św.Stanisława Kostki w poniedziałek i wtorek po mszy św. o godz.18.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w nabożeństwie i skorzystania z sakramentu pokuty.

• W dniu wczorajszym kolejna już grupa z naszej parafii udała się do Sanktuarium św.Stanisława Kostki w Rostkowie. Tym razem 6 osób ze Szkoły Podstawowej w Trąbinie pod opieką pani katechetki Agnieszki Błaszkiewicz. Serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

• Relikwie i obraz św. Stanisława Kostki nawiedzą naszą parafię 8 listopada. Mam nadzieję, że przyczyni się do ożywienia pobożności dzieci i młodzieży w naszej parafii.

• Spotkanie dla dzieci i rodziców kl.III przygotowujących się do I Komunii Świętej  w przyszła niedzielę 23.09. po mszy św. o godz. 9.00

• Dziękuję za kwiaty i dekoracje Kościoła mieszkańcom Ruszkowa  Blok nr 48 od państwa Machcińskich do państwa Szlejf.

• Bóg zapłać za kwiaty do Kościoła i udekorowanie świątyni nowożeńcom Radosławowi i Weronice Wiśniewskim. W ich intencji zostaną odprawione msze św. - pierwsza 11 października. Życzymy młodym: zdrowia, długich lat życia oraz Bożego błogosławieństwa.
  • Proszę by na następną niedzielę przynieśli kwiaty mieszkańcy Ruszkowa blok nr 48 od p.Machcińskich do p.Szlejf.
  • Serdecznie dziękuje pani Mariannie Świtalskiej za ofiarę na prace remontowe przy ogrodzeniu cmentarza. Dziękuję też za wsparcie anonimowemu ofiarodawcy.

• W dniu 6 października organizowany jest wyjazd Ministrantów z dekanatu do Warszawy. Z każdej parafii przewidziane są trzy miejsca. Niech wyjazd będzie nagroda za zaangażowanie w życie parafii.

• Spotkanie ministrantów w sobotę o godz.10.00

• Do nabycia prasa katolicka "Gość Niedzielny".

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.